◘ my fuckin' favourite celebrities

Adam Gontier

3. dubna 2009 v 22:20 | Dead Psycho
Povolání: Zpěvák, kytarista v kapele Three Days Grace
Datum narození a místo narození: 2.5.1978, Kanada
Znamení: Býk (ah uh xD)

V roce 2003 vydali TGD své první album s názvem Three Days Grace.
Na následujícím dvouročním turné po Americe Adam propadl závislosti na OxyContinu, což je prášek na silné bolesti, něco podobného jako heroin.

Marilyn Manson

5. března 2009 v 18:47 | Dead Psycho
Marilyn Manson, vlastním jménem Brian Warner se narodil v městě Caton. Seznámil se s kytaristou Scottem Mitchellem a založili skupinu,nyní známou jako Marilyn Manson - což je i jeho pseudonim. Marilyn, podle americké hvezdy Marilyn Monroe a Manson, podle zabijáka Charlese Mansona.

Můj názor: Tak tímhle morbidním týpkem mě částečně osvítila Madi, za což ji děkuju. Popravdě se vám ale musím přiznat, že nějakej ten rok zpátky jsem z něj měla obrovskej strach a hnusil se mi. Postupem času jsem si však jeho tvorbu oblíbila a ten výstřední zjev mě fascinuje:))

Mé nejoblíbenější písničky od MM: Heart-shaped glasses, Tainted love, This is the new shit, (S)aint.

Kate Hudson

1. března 2009 v 19:58 | Dead Psycho
Kate se narodila 19. dubna 1979 v Los Angeles. Jejím matkou je herečka Goldie Hawn a otcem muzikant Bill Hudson. Už jako dítě ráda tančila a zpívala, a tak není divu, že se na herectví vrhla hned po dokončení střední školy. Průlomový film této blondýnky se jmenuje NA POKRAJI SLÁVY.

Můj názor: Důvod, proč mám tuhle herečku ze všech nejradši je asi ten, že se mi jeví jako normální, obyčejná holka, které sláva nevlezla do hlavy:)) Ten film, který ji prý co nejvíc proslavil, jsem neviděla (musím sehnat), ale oblíbila jsem si ji kvůli filmu "Klíč" (ano - "Některé dvěře by měly zůstat zamčené":)) V tomhle filmu prostě předvedla ohromný výkon, sžila se do role:)) A i přesto, že je to blondýnka - je mi sympatická:D
 
 

Reklama