Říjen 2007

Tokio Hotel - 1000 Meere - DOWNLOAD!

30. října 2007 v 20:59 | Dead Psycho |  News
Můj názor: Velmi, velmi velmi krásná písnička!!! Na víc se momentálně nezmůžu...

Die best freund 6

30. října 2007 v 20:54 | Dead Psycho |  EXLUSIVE!! - Naurulokki's slash story about T:mo & David - READ CAREFULLY!!
Uf uf....to je kalibr....ale bohužel...7. díl se teprve píše...x(( Nauru makeej xD

_______________________________________________________________
Die best freund 6
Neváhal jsem..dal jsem mu malou pusu na rty a na krk,přetočil jsem se a nechal jsem ho do mě vniknout..Chytnul si mě za boky a začal přitlačovat víc a víc..byl to příjemný pocit...Oběma se to moc líbilo...Cítil jsem jak pomalu osychám a jak mi z čela začaly vycházet malinké kapky potu...Honilo se mi v hlavě hodně myšlenek,ale nelitoval jsem..
_______
Leželi jsme vedle sebe na posteli a koukali do stropu..Přemýšleli jsme..Nevěděli jsme co říct,ale byli jsme štastní..Po chvíli jsem se k němu přitulil a zhluboka jsem se nadechnul..
"Co mi chceš říct?"Zeptal se mě z ničehonic Timo..
Zvednul jsem hlavu,podíval se na něj..koukal pořád do stropu.. "Nic...já...jenom.." Položil jsem hlavu zpátky a dořekl jsem.. "..jsem šťastnej.."
"Toto trvalo co?"Zasmál se Timo..
"To jo..tedy.."Pousmál jsem se...
Cítil jsem se v bezpečí a nechtěl jsem,aby tahle chvíle skončila..Najednou jsem si ale vzpoměl na Catrinu..
"Ona o nás ví.."Vyklopil jsem ze sebe..
Timo se zaseknul.. "Cože?!!"
"Catrina....ví to...řekl jsem jí to..,proto jsem se včera vrátil pozdě..ví všechno..komplet.."Vyvsětloval jsem..
"To nemyslíš vážně ne?C-co.....jak jsi mohl? To přeci...Vždyť to může rozkecat....p-proč si jí to vůbec říkal? A celý? Oooh bože...nee...to ne.." Začal vyvádět zvednul se z postele a nechal mě na posteli osamotě...Začal pochodovat po pokoji..
"Ne ne ne ne...to ne...rozkecá to..vidím to.." Zastavil se a.. "Ano hlavní titulek všech novin a časopisů DVA KAMARÁDI OD DĚTSTVÍ SPOLU CHODÍ...POTVRDILA NÁM TO MLADÁ DÍVKA,KTERÁ JE DAVIDOVA KAMARÁDKA!! Bože ne..to bude moje smrt...všichni nás budou pomlouvat...budou o nás vědět...Víš co si provedl vůbec??" Zařval na mě...
"Timo...v klidu..ona to nevykecá..přísahala mi.."Uklidňoval jsem ho..
"Tyhle fifleny ti můžou nakecat cokoli...stejně to vykecá...já bych jí nevěřil víš Davii,už jsem tohle zažil hodněkrát...ale tohle...to bude něco...bože..zvoral si to chápeš to??"Chytnul se za hlavu a zase začal pochodovat..Došel ke zdi a dal do ní pěstí..
"Já jí narozdíl od tebe věřím,víš Timo?Ty jí neznáš..ty jí považuješ za vzduch,křen,přehlížíš jí...ty jí nechceš vidět v mé blízkosti..žárlíš..."Vystartoval jsem po něm..
"Ano žárlim..víš...já tě mám opravdu moc rád...a..ona mi to kazí..prostě...aaaarchrrr..
Nechápavě jsem na něj koukal.. "Timo...nemůžeš mi sebrat přátele...!!..Na to nemáš právo.." Ironicky jsem se zasmál..
"Fajn...buď já nebo přátele DAVII!!" Provokativně mi oznámil a začal se oblékat.
Zanedlouho vyšel z pokoje a kráčel si to směr chodba..kde se začal obouvat..Měl namířeno ven..Uvědomil jsem si co dělá..popadl jsem oblečení a pádil jsem za ním..
Co jsem vyšel z pokoje na chodbu,uviděl jsem Jana a Linkeho jak vyšli z pokojů a oba dva se zarazili..Ještě jsem stačil uslyšet..
"Co dělal Timo u Davida v pokoji?"Zeptal se Linke Jana a Jan se zhluboka nadechnul..
"To nevím.."Odpověděl mu Jan...
Na schodech jsem se nějak oblíknul,i když jsem několikrát zakopnul nebo si zvrtnul kotník,ale pořád jsem běžel za Timem a snažil jsem se ho nějak uklidnit..
"Timo,no tak...přeci se tolik nestalo...ona není jako ostatní fanynky..opravdu to nevykecá....no tak TIMO...kam chceš jít? Chceš jít snad do hospody? Chceš se opít?" Provokoval jsem ho..
"Já nevim..asi jo...chci to zapít...jsem rozčílenej..ne každýmu se dá věřit...a teď jsem zjistil,že ani tobě ne?"Vmetl mi do tváře..
"C-cože?"Zastavil jsem se a nemohl jsem věřit tomu,co jsem slyšel.Nevěděl jsem co si mám myslet...ale nenechal jsem ho odejít..Už jsem vycházel ze dveří a hned jsem postřehl,že je větší provoz než obvykle a že Timo si to míří k přechodu..směr bar..
"Timo..Promiň!!" Zařval jsem na něj..Divil jsem se,že mě ještě z té dálky slyšel,ale zastavil se a otočil se na mě..Pomalu jsme se k sobě přibližovali..
"No dobře..omluva se přijímá...ale jsem pořád naštvanej.."Oznámil mi,jakmile jsme byli u sebe mnohem blíž..
"Já vím..možná jsem jí neměl říkat všechno...ale bylo mi po tom lépe.."Snažil jsem se mu vysvětlit..Timo se zatím na mě chápavě usmál..
"Tak přeci tady nebudeme stát celej den ne?Jdeme zpátky,co na to říkáš?" Zeptal se mě Timo..Souhlasil jsem a vrátili jsme se..
"Tyjo co je s váma kluci? Strašně jste se pohádali..doufám,že už je to v pohodě.." Staral se Linke..
"Jo už je to OK..To jenom jsme si museli něco vyříkat..Víš ..ehm..takovou jednu věc..už jsme jí řešili v dětství...ehm..no...no a když jsme byli malí,tak jsme se kvůli tomu pohádali a teď znovu..Ale jinak pohoda.." Vysvětloval Linkemu a přitom docela koktal..Zvednul jsem oči ke stropu a otočil jsem se k Linkemu..
"Víš já jsem s tim Tima začal provokovat a on se naštval,..tuhle věc těžce snáší,ale omluvim jsem se mu a slíbil mu,že už o tom přednim nebudu nikdy mluvit.." Dořekl jsem a ironicky jsem se a něj usmál a odkráčel do pokoje..Než jsem zašel Juri vyšel z pokoje a vykřikl na celej byt..
"Připravte se,za chvíli pro nás přijede minibus,aby nás odvezl do klubu,kde budem hrát..říkal jsem vám to i včera..tak ať na nikoho nečekáme.. .. FRANKY VSTÁVEJ!!" A začal bouchat na dveře..
_______
"Máte všechno? Už musíme jít..!!"Křičel na nás Juri..Stál jsem na chodbě před bytem a čekal jsem s Jurim na ostatní..Zanedlouho se všichni spakovali a jeli jsme na místo,kde nás všichni čekali..Měli jsme hrát v jednom klubu,kde ale nebudou jenom obyčejné fanynky,ale i důležití lidí,aby zhodnotili naši hudbu,nás a jak celkově vipadáme a jak se chováme.Věděli jsme,že buďto dopadneme jako strašnej propadák nebo se dostaneme na vyšší úroveň.Byli jsme docela nervózní a každej se uklidňoval sám a po svém.Taktiku jak ty ´´vyjímečné´´ lidi zaujmout jsme neměli žádnou,jenom jsme měli v plánu si to užít na plno,jako každej jinej malej koncert.Tenhle klub se od odstatních klubů,ve kterých jsme hráli v jednom lišil.Měl docela obyčejnej název,ale jakmile se do něj vešlo,tak..."údiv"..Na tohle jsme neměli slov.Byl to opravdu přepychový klub.Přinesli jsme si vlastní mikrofony a ozvučení,ale hned jak jsme si je chtěli napojit,tak nám oznámili,že všechno je připravený,že se musíme připravit jenom my a byli na můj vkus až moc milí..
"Uuf,tak za chvíli to začne..jste všichni připravení?"Zeptal se nás Timo..
"Jo.."Odpověděli všichni nejistě a nervózně..
"Timo? Můžeš na chvíli sem?"Křiknul jsem na něj..Zatáhl jsem ho do takovýho kouta,kam nebylo ze zákulisí vidět..
"Co se děje? To si mi to nemohl říct tam?" Vyptával se mě Timo s úsměvem..
"Pro štěstí..!!"Pronesl jsem a než se nadál dal jsem mu jednu malou a pomalou pusu..
"Díky.."A oplatil mi to polibkem..Teď jsem se cítil trochu jistější a uvolněnější..V zápětí jsem uslyšel jak moderátor začal říkat svojí řeč..Byli jsme všichni už nachystaní a jenom jsme čekali,kdy nás konečně zavolá na podium..Asi po 2 minutách v nás začala stoupat netrpělivost a ještě větší nervózita..Franky s Timem si odkašlávali,Juri si hrál s paličkama,Jan si upravoval masku..Bylo to bláznivý..Trochu hlasitěji jsem začal zhluboka dýchat..Juri,který stál za mnou mi položil ruku na rameno a pošeptal mi..
"Všichni jsme nervózní.." Neodpověděl jsem jenom jsem mu souhlasně kývnul..Po chvíli jsme uslyšeli náš název a koncert začal..
_______
Po koncertě jsme si sedli v zákulisí vedle sebe na lavici..
"Tak tohle byla pohroma.."Pronesl po chvíli Franky..
"Zvoral jsem tam jeden tón a nemohl jsem se ani hnout..přes ten kouř jsem vůbec neviděl..a nechtěl jsem zakopnout o kabely.."Vysvětloval jsem všem..
"Zapoměl jsem slovo.."Prohlásil Timo..Vstal a šel si uklidit svoje věci do tašky..
"No tak aspoň jsme to zkusili..Viděl jsem ty lidi a netvářili se na nás moc hezky..Nejspíš postřehli ty naše chyby...ehm..zkusíme to jindy no.."Řekl Juri..
"Všechno ale přeci není ztracené ne? Sice je tu malá pravděbodobnost,ale....božee..TIMO!!"Nestačil jsem doříct a viděl jsem jak Timo padá k zemi..Běžel jsem k němu..
"Ježiši Timo..probuď se ..Timo..dělej..no tak..Zavolejte někoho.."Zařval jsem..
"Jo..dojdu pro někoho"Odpověděl mi Franky..
Mezitím si Jan kleknul k Timově hlavě,stáhnul si masku a podíval se na ní.. "On se uhodil!!Sice nevím o co..ále.."
"Cože?"Nenechal jsem ho domluvit..
"No ..krvácí z hlavy..uhodil se..!"A podíval se na mě..
Napsala: Naurulokki:

Je toho na mě moc...x((

30. října 2007 v 20:16 | Dead Psycho |  * DiArY *
Ahoj lidi...

Tak se Vám zase jednou hlásím s né moc dobrýma zprávama...jak vidíte, zase to tu tak trošku stojí...
Není to proto, že bych měla zákaz, ale je to proto, že tento týden je na mě moc učení...
Každej den aspoň 2 písemky a já jsem ráda, že jsem ráda...
Zrovna dneska mě vážně potěšila Fyzika....zase otázky, který bych si měla vycucat z prstu...a ještě mi učitel řekne, že mám uštěpačný poznámky...hm...to se teprv uvidí! Jestli mi bude dělat dusno, abych se nedostala na žádnou školu, tak mu teda vážně poděkuji a pak na něj pošlu mamku! A tak, jak si polovina třídy stěžuje na p. uč. Zachrlovou - já si budu stěžovat na Budíka!! A to tvrdě!! Jelikož na mě čupí už proto, že jsme Mahdalová! Já si totiž pamatuju, jak tohle přesně dělal ségře, když byla v devítce!! Momentálně je to pro mě ten nejhorší učitel na škole!!! Tak...kurňa...to jsou stresy, že to sa prostě nedá!! Panebože.......nejlepší je, že jak jsem si tak odvodila z návštěvy Úřadu práce ve Vyškově, že nejlepší plat měj Ti, co dělaj rukama...takže takovej Katolickej jako obrubář bude nejlíp placenej....Tož to velmi děkuji, že já se tu drtít jak debilka...stejně tomu nechápu...a někdo se ani nesnaží a nakonec se bude v tom životě mít líp??? To je nějaké divné, ne?

Leze na mě depka....neměla bych asi pořád dokola poslouchat tu novou písničku od TH - 1000 Meere. Ale nějak se mi prostě zalíbila...a hrne mi slzy do očí...Já jsetli se do toho pololetí nezblázním - budu si gratulovat!! Je tohle normální, abych se tak nervovala??? Panebože...já zas nechci spadnout do toho hnusu, jak minulej rok!!! Musím se držet....a kdybych to nezvládla....budu celkem v prdeli - jelikož se teď na ajsku nějak s jediným člověkem, který mi pomohl v nouzi nepotkávám x(( Mě je po Monči tak strašně smutno....x'((( Je mi to tak strašně všechno líto....vážně to nezvládám....

Asi přichází období, kdy bych se z toho mohla začít zase vypisovat...
Help me!!


Prison Break

28. října 2007 v 16:15 | Dead Psycho |  * MoJe KeCy A jÁ *
Hej lidi!!! Určitě jste postřehli na Nově seriál Prison Break. Já jsem tomu úplně propadla, tak Vám sem dám banner na mý oblíbený stránky o tomto SUPER SERIÁLU!

baner www.prison-break.cz

Diplomky za Bleskovku č. 45

28. října 2007 v 10:03 | Dead Psycho |  Bleskovky
snad se líbí....x))

Bleskovka č. 45 - KONEC

27. října 2007 v 17:28 | Dead Psycho |  Bleskovky

↓↓↓
  1. Blíží se halloween, i přesto, že to není český svátek....slavíš ho? Třeba i s přáteli...nebo ve škole?
  2. Kdyby si měl/a na halloweenskou party přijít v masce...za to by ses oblékla?
  3. Věříš na duchy?
  4. Myslíš, že někdy existovali upíři?
  5. Chtěl/a by si být upír/ka?
  6. Co chceš na diplom?
  7. Kontakt na Tebe
To by bylo všechno....takže pište!!!x)))D.P.

Die best freund 5

27. října 2007 v 17:20 | Dead Psycho |  EXLUSIVE!! - Naurulokki's slash story about T:mo & David - READ CAREFULLY!!
Wohou...xD xD xD
______________________________
Die best freund 5
"Já jsem se nezamiloval do Catriny..Měl jsem jí rád jenom jako kamarádku...Mezitím co jsem si myslel,že jí mám rád,v hloubi duše jsem pořád miloval Tima..já to nechápu...ty snad jo?" vysvětlovat jsem Janovi a čekal na jeho názor...Byli jsme v jeho pokoji..On seděl na posteli a já jsem jako blázen pochodoval předním sem a tam.
"No tak jsi měl období zmatených citů no...to se stává denně a u každýho člověka..třeba i několikrát za život..Ale teď víš co cítíš ne?Víš co cítíš k Timovi...miluješ ho ne?" Zeptal se mě na oplátku Jan.
" Já nevím,nevím... asi jo..miluju ho.. nejspíš.. jsem zmatený..Ale je tady co ještě nevíš..ehm..no...Timo... se mnou chtěl to...víš co ne?" Oznámil jsem mu neurčitě a kousnul jsem se do spodního rtu a podíval jsem se Janovi do očí..
Ten ale na mě vykulil oči a vykřiknul na celej pokoj.: " Ooooh můj bože...cože?Jak? To myslíš vážně?"
"Jo myslím to zcela vážně..ale já jsem..."nedpověděl jsem..
"Cože ty si na to přistoupil? Fuj ale vždyť je to nechutný..promiň,ale líbat se..to přežiju,ale tohle...oh...bože..nepřeháníte to trochu?"Stoupnul si a čekal trochu rozzuřeněji na odpověď.
"Chtěl jsem ti to říct,ale ty mi skáčeš do řeči..Já jsem na to nepřistoupil..odešel jsem...víš..já jsem nemohl...mě to přišlo divný..Timo je můj kamarád.."Koktal jsem..
"No..víš..Davide...On už je teď mnohem víc než bys čekal..ale nechceš si to přiznat.." Šťoural do mě...
"No ale co mám dělat?" Zeptal jsem se ho smutně..
"Jediný co ti zbývá je to nějak vysvětlil Catrině a nechat plynout svoje city k Timovi..no aspoň takhle bych to udělal já.." Zazubil se..postavil se vedle mě a poplácal mě po zádech..
Zadíval jsem se do země a zaposlouchal jsem se do kapek co tloukly na okno..Začalo pršet..Pootočil jsem hlavu a koukal jak malé kapky stékaly po okně dolů..Janova ruka sjela z mých zad a slyšel jsem zaklapnutí dveří..Byl jsem v pokoji sám..najednou jakoby se mi všechno uspořádalo v hlavě..
Tooooot....tooooot..
"Prosím?" ozvalo se..
"Ahoj Catrino..tady David..nechtěla by ses sejít? A-až přestaneš pršet?" Zeptal jsem se..
"No jasně..už se na tebe moc těším..Tam kde obvykle?" Slyšel jsem jak se usmála..
"Jo dobře..pefektní..taky se těším.." Zalhal jsem..
"Měj se.." pozdravila..
Típnul jsem hovor a odhodil mobil na postel..Posadil jsem se a hlavu jsem si položil do dlaní..
_______
"Ahoj Davide...strašně ráda tě vidím...stýskalo se mi.." Řekla nadšeně Catrina a dala mi pusu na tvář..
"Ahoj..ehm..potřebuju s tebou mluvit.."Řekl jsem..
"Jo...no...hm..to jsi mi říkal do telefonu..podle toho jakým tónem si mluvil,to bude něco ´´spešl´´ co?" Zeptala se mě..Byla to pro mě nepříjemná situace...najednou se mi všechny vyhnalo z hlavy a já vůbec nevěděl jak začít..
"No..je to důležitý...ehm..no...jde o nás dva.."cítil jsem svojí nervózitu,jak se zvyšovala..
"Takže jak bych začal...no....nevim jak....no prostě...ehm....prostě jenom že u mě nemáš šanci..!" Pracně jsem ze sebe vydal..koutkem oka jsem se na ní podíval a viděl jak jí to mírně sebralo...byla hodně překvapená..
"Ehe...prosim?..ehm...říkala jsem snad...ee..no nevim co říct...a důvod?"Zeptala se mě překvapeně a zároveň smutně..
"No víš já mám rád někoho jiného...a.." Nedořekl jsem...
"Nic mi nevysvětluj...potkal si jinou holku co je mnohem hezčí,víc sexy a je lepší celkově že?" Pronesla naštvaně..
"Ne tak to není..já jsem si nenašel žádnou holku...ale.."Teď jsem byl naštvaný i já...
"Ne nevymlouvej se...prostě hvězdy ve světě slávy mají na každý měsíc jinou..chápu to...jenom mě to mrzí....víš...protože nám bylo s náma hezky...a teďkom se budeme vídat míň...protože ona bude chtít být co nejvíc s tebou...a....no...už k tomu nemám co dodat..asi půjdu.."Už se otáčela...pomalu chtěla odejít..
"Já mám rád Tima..." Vykřikl jsem na ní..
Otočila se a koukla na mě chápavým pohledem.. "Jo Davide..je to tvůj kamarád...vím,že ho máš rád..znáte se už od dětství.."
"Ne já ho nemám rád jako kamaráda...já ho mám rád opravdu...miluju ho..!" Oznámil jsem jí...a jakoby ze mě spadlo všechno co mě na srdci tížilo..cítil jsem se mnohem lehčeji..
"...ehe..cože??To chceš jako řáct že jsi...oh bože...já tomu nemůžu uvěřit...proč si mi to neřekl dřív? To si mě musel celou tu dobu tahat za nos??"Se slzy v očích se mě váhavě zeptala...
"P-promiň..ale já sám jsem nevěděl,jestli ho mám rád...ale dnes jsem si to uvědomil...opravdu promiň..bylo to pro mě těžký..ale kdyby ses tu neukázala,tak bych na to asi nikdy nepřišel...děkuju" Mojí omluvu přijala a trochu se s tím smířila...povídali jsme si venku dlouho do večera..Já jsem jí všechno vyprávěl..Všechno co se mi stalo a ona mě pozorně poslouchala..Na všechno měla utěšující názor,takže jsem se čimdál timvíc cítil v pohodě..Dělalo mi dobře,když jsem o tom někomu říkal..udělal bych to už dřív,..kdybych měl víc odvahy..
_______
Kolem deváté večer jsem se vrátil zpátky do bytu,trochu mokrý,protože jsem zastihnul slejvák..Hned jak jsem vešel do předsíně me zaskočil Timo..
"Kde jsi byl celou dobu?"Zeptal se mě trochu otcovsky..
"Venku s ....Catrinou...Vyprávěl jsem jí svojí...minulost.."Vysvětloval jsem mu...
"Měli jsme menší poradu s ostatníma...sháněli jsme tě všude možně..nikdo nevěděl kde jsi.."Otočil se a šel do kuchyně..já jsem ho následoval..
"A co jste probírali?"Zeptal jsem se a zakousl se do jablka co bylo misce..
"Co jsme probírali??Davide,tebe zajímá co jsme probírali?Prosímtě,to ti je jedno,že jsme měli obavy kde jsi,když si nám nebral telefon ani jsme tě nemohli nikde najít?Ty jsi nám nedal vědět kam jdeš...chápeš? My měli o tebe starost...koukni se kolik je hodin...Všem jsem říkal,že plány ze středy se přesouvají na zítřek,takže musíme vstát brzo..je to důležitej den..a on se ještě přesunul..všichni už šli spát...prostě chápej mě,že jsem na tebe naštvaný..."Dořekl a podíval se mi hluboce do očí..Chvíli jsem na něj vykuleně koukal,ale potom jsem nasadil znuděnej výraz a spustil..
"Ty si zešílel Timo..nikdy jsi tohle nedělal...nikdy...NIKDY jsi mi nedělal tátu..Nevím proč ti to tak vadí...každej člověk chodí spát podle potřeby a já unavenej nejsem..Přeci bys me nenutil ne,jsme přeci všichni dospělí lidé...a vůbec proč nespíš ty?"Provokoval jsem ho..a mezitím,když nevěděl co říct,jsem se otočil a odešel jsem do pokoje....Už jsem byl ve dveřích a slyšel jsem ho jak mi něco říkal...
"Davide,já se nechci hádat..."Oznámil mi..
"Já taky ne!"Zařval sem z pokoje....Uklizoval jsem si z postele svůj nepořádek,vtom se Timo objevil u mě v pokoji a zavřel..
"Ale je to vůči ostatním nefér ne?"Položil tuhle stupidní otázku..
"Ehe cože?Vždyť jsem ti to už vysvětloval..jsme dospělí lidé..a s tebou něco je..jsi nějakej divnej..."Odsekl jsem mu..
"J-já...NEJSEM DIVNEJ..."Hodně zvýšil hlas a mě to vytočilo..
"Ale jo seš...ty seš naštvanej kvůli tomu,že jsem utekl v tom nejlepším??"Zařval jsem na něj,postavil jsem se před něho a naštvaně jsme si navzájem koukali do očí....Oba dva jsme zmlkli...slyšeli jsme jak kapky narážejí do okna...V tom jsem se k němu přitiskl a políbil ho..Bylo to tak vášnivý,až to bylo něžný...Chytnul jsem ho kolem krku....Jakmile se vzpamatoval chytnul mě také...Sunuli jsme se k posteli,kde jsme zanedlouho leželi oba dva...Nepřestávali jsme se líbat...Bylo to jako ohraná pohádka...pořád dokola to samí se s námi dělo...ale já jsem teď nechtěl utéct...už ne...byl jsem rozhodnutý...Přetočil jsem si ho a sednul jsem si na něj obkročmo..Víc jsem zněžnil svoje polibky a začal ho svlékávat..když pochopil co dělám,sundal mi triko a postupoval níž a níž...Zanedlouho jsme byli oba nazí a ...."vzrušení"..Neváhal jsem..dal jsem mu malou pusu na rty a na krk,přetočil jsem se a nechal jsem ho do mě vniknout..Chytnul si mě za boky a začal přitlačovat víc a víc..byl to příjemný pocit...Oběma se to moc líbilo...Cítil jsem jak pomalu osychám a jak mi z čela začaly vycházet malinké kapky potu...Honilo se mi v hlavě hodně myšlenek,ale nelitoval jsem..
Napsala: Naurulokki:

Anima: Justina

27. října 2007 v 16:52 | Dead Psycho |  Postřehy Dead Psycho xD

Linkeho new tattoo a ostříhaný vlasy x(((

27. října 2007 v 15:21 | Dead Psycho |  Nevada Tan
Tetování bych mu snad možná ještě schválila, ale ty vlasy!!!!x((((((((
Linke!!! Teď sis to u mě chlapče posral!!!!xD Tos teda nemusel! A navíc, bude zima..takže Ti bude zima na hlavu xD Nefím..je to chytrej nápad na zimu se ostříhat..blbče!!!xD
zdroj

Hm hm.......xD

Savior's Tragedy - A Tokio Hotel Slash Story

27. října 2007 v 14:00 | Dead Psycho |  # TwInCeSt #
Woah!!!! Kde ti lidi ty nápady berou? a Hlavně - kde berou tak hezký písničky?? xD Nechápu!!!
Prostě už nefím, co k tomu říkat....nádhera!!!

Zkoukněte!!!

Styles Of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)

25. října 2007 v 17:43 | Dead Psycho |  * MoJe KeCy A jÁ *
Tuhle písničku jste mohli uslyšet v seriálu Prison Break....Mě se MEGA ZALÍBILA!!!

Jestli ji někdo chcete poslat, písnite mi na ajsko 308963730

Within Temptation - A Dangerous Mind

24. října 2007 v 19:32 | Dead Psycho |  * Great Texts *
Within Temptation - A Dangerous Mind

I'm searching for answers
Cause something is not right.
I follow the signs,
I'm close to the fire.

I fear that soon you'll reveal
Your dangerous mind.

It's in your eyes, what's on your mind.
I fear your smile and the promise inside.
It's in your eyes, what's on your mind.
I fear your presence, I'm frozen inside.

I'm searching for answers
Not questioned before.
The curse of awareness,
There's no peace of mind.
As your true colors show
A dangerous sign.

It's in your eyes, what's on your mind.
I see the truth that you've buried inside.
It's in your eyes, what's on your mind.
There is no mercy, just anger I find.

I just have to know, while I still have time.
Do I have to run, or hide away from you?

It's in your eyes, what's on your mind.
I see the truth that you've buried inside.
It's in your eyes, what's on your mind.
There is no mercy, just anger I find.

Umbrella Sky...

24. října 2007 v 19:27 | Dead Psycho |  Postřehy Dead Psycho xD
(print image)

EMO drugs xD

24. října 2007 v 19:25 | Dead Psycho |  (((EMO)))
Omluvte mě...ale u tohoto chytám hroznej záchvat smíchu xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD
↓↓↓

BTW...

24. října 2007 v 19:20 | Dead Psycho |  * DiArY *
....dočetla jsem!!! Včera večer!!! Ty woe.....jsem z té knížky naprosto šokovaná?!!!
Ty woe...tak když mě takhle bavila ta Alice, tak si určo musím sehnat i to Jmenuji se Ester a pak i Martinu....už jsem na to zvědavá....!!!

No...na těch konečných řádkách jsem se i rozbrečela....ten Metod teda nemusel umřít mno...:'((((
Prostě je to skvěle napsaná knížka a je docela možné, že z toho vezmu nějakou myšlenku na pokráčko mé stoplé slashky Roky slávy...No můžete doufat xD xD Vy, kdo jste to četli.....
Jinak...každýmu knížku Jmenuji se Alice VELMI VELMI doporučuji!!!! Někdy jsou tam také dobré hlody xD "A nehrb se pořád" xD xD To do ní furt metla její matka xD xD
Takže asi tak....mno...xD jen abyste to věděli xD

Ale, eče...je to velmi odstrašující příklad....na drogy PŘÍSAHÁM NIKDY nešáhnu!!!!
Už kvůli Těm jehlám, kdy při pohledu na ně omdlívám......xD Hmm...xD

↑↑↑ "fuj" :-!

Konečně si dopřeji trochu klidu....

24. října 2007 v 17:52 | Dead Psycho |  * DiArY *
...protože právě začaly podzimní práázdniny!!!! Jooooo!!!! Sice s emoc někdo zase nepředal, že? Ty dva dny...mno...ale nefadí!!! I tak jsme ráda, že si oddychnu...to asi každej a hlavně bych to viděla na p. uč. Zachrlovou. Ta z nás musí mít už noční můry!!! Chudina...do prdelky....to zas byla dneska Matika...Nikol s Míšou ji div málem nesežraly!!! Zas po ní startovaly!!! Já je vážně nechápu!!! Chcou, aby nám dali na tu devítku jinýho učite/učitelku?? Já vážně nefim..o co jim jde... já třeba taky dneska z matiky dostala čtverku xD a to proto, že jsem to nestihla dopočítat mno....dneska jsem to udělala a budu to mít opravený, ne? No Bóóže!!! Já se opět projevila jako ta největší mrcha, ale nevadí!!! Nenechám si od těch debilků srát na hlavu!!! Kdyby místo chlastání na baru u Bohdana nebo lítání po venku s o "pár let" staršíma klukama a počuměly se aspoň 5 minut do toho sešitu, tak musej pochytit aspoň NĚCO, ne?
Ne!!! Oni ještě budou její písemky bojkotovat, tak aby rovnou dostaly za 5!! No to je ale jejich problém kurva a ať si mě nepřejou, jeslti nám místo Zachrlové strčej někoho jinýho!! Bych se šla asi oběsit!!

Tak.... uf...uf...to byla zase dneska den....včera jsem sem nic nemohla dát, páč jsme se "učila" na dnešek...do čejiny...omg..to byla zase písemka, jak pojď na mě z boku! Tak schválně....jakým synonymem byste nahradili příd. jméno "modré"....konkrétně to bylo "modré nebe"....já tam šoupla "blankytné"...což je sice hovadina, ale nevadí xD "sporák" - "vařič"...to bych MOŽNÝ mohla mít dobře...
No to je jedno...pak jsem eče včera dělala úkol do hudebky...jakýsi italský slova jsme měli najít, co znamenaj....a pak úkoly do zeměpisu....z toho mi taky šla hlava kolem...no tak asi tak....

Teď si ty 2 dny odpočinu a pak to zase začne...příští týden každej den písemky...omg!!!
A co vy, jak žijete? xD


Teď čtu tohle!

22. října 2007 v 17:45 | Dead Psycho |  * DiArY *
Zajímavé.....od silně návykových slashů jsem se dostala až sem. Ke knížce...Jmenuji se Alice. Je to celkem druhá knížka v mým životě, která mě baví xD a kterou jsem také myslim četla....(první byla Dívka dvou světů....stále čekám, kdy vyjde v čejině pokračování)...Ikdyž jsem tuhle knížku z oné trilogie začala číst teprve dneska, její děj mě upoutal už na začátku - takže to přečtu určo celé!!!

A o čem to je?

Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékařky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky. Alice chce rodičům vyhovět, ale jak se vyskytne skulina v podobě samostatně prožitých prázdnin, zatouží být dospělá a zároveň vyzkoušet zakázané ovoce. Nová láska ji však nutí vyhledávat drogu - a zběsilý kolotoč se rychle roztáčí.

Suicide is white

22. října 2007 v 14:03 | Dead Psycho |  Sebepoškozování
Že to ty lidi furt baví to fotit xD xD
To je jejich osobní problém a voni to dávaj na net a tak..jako je to obecně nějaký divný! xD
Ehmmm...no comment xD


Můj průzkum xD

22. října 2007 v 14:00 | Dead Psycho |  * MoJe KeCy A jÁ *
Hááááááá!!!!! Mé debilní nápady Vás asi jednou přivedou do hrobů, ale jako chápejte mě!
Přece mě musí zajímat, kdo mi leze na blog, no nie??? xD

Takže hlasujte v anketě a tu třetí možnost berte s rezervou a nemyslete si, že budete nějak vtipní, když na ni kliknete xD To napadá jen takový debilky, jak jsem já, tak se ke mě nehlaste a radši hlasujet pravdivě xD xD xD Jinak si Vás najdu a Vy moc dobře víte, jaká jsem semetrika xD xD Takže bacha na mě xD Nooo....to my teď připomnělo, jak dneska ta Lucka celej den zas tak trapčila...ach můj bože!!! V tom hrobě asi skončím dřív než vy xD xD Sem se zase rozkecala xD *mlčim*

↓↓↓