Don't worry be happy 2.díl

26. prosince 2006 v 14:09 | Dead Psycho |  Don't worry be happy!
Don't worry be happy 2.díl
Autorka:M-nika
….Bill? Je to on? Chvíli ho pozoruju zpoza regálu, pak se ještě trochu přikrčím aby mě neviděl. Někdo za ním přichází… Nějaký dredáč,ale protože jsou otočení zády, nevidim mu do tváře. Až po nějaké chvíli si všimnu, že mě pozoruje prodavačka. Fakt nechápu proč tak blbě čumí!!?? "No…ehm…musim říct, že tady máte opravdu dobrý výběr…" Ukážu na nějaké cédéčko, mno ale při mojí šikovnosti to nemohlo dopadnout nijak jinak, než že se tam pár těch CD sesunulo na zem….a bum!!! Opravdu bych nechtěla zažít znovu ten pohled té velmi příjemné paní….. Jako když se na vás dívá rozzuřený pštros!!! "A sakra…" no už pádím ostošest, jenom abych byla co nejdřív pryč. Už jen proto, že se ti dva otočili, jako že co se to děje, a pevně doufám že mě Bill nepoznal!!!!
"Doprdele!!!!" právě mi přímo před nosem ujela moje tramvaj. Jsem si vůbec neuvědomila kolik je hodin, a takhle to potom dopadá…… ale co, za čtvrt hodiny mi jede další. To nějak přežiju.
Ovšem to jsem ještě netušila, že přímo proti mně kráčí ti dva. Až byli tak dva metry ode mě, teprve jsem si toho všimla…. No a bohužel i Bill si všiml mě. Abych pravdu řekla, moc jsem nevěřila tomu, že by si mě mohl pamatovat, ale opak byl pravdou….. hned si to ke mně kráčel, s úsměvem na tváři. "Jé, ahoj. Kde ty se tady bereš? Hele brácha, tohle je ta, co jsem ti povídal, že mi nechtěla včera nalít… Představil bych vás, ale bohužel ještě ani já jsem neměl tu čest se s touhle dámou seznámit…."vyčkávaně na mě hledí. "Hehe…. No ahoj, já jsem Tereza." A podávám si s oběma ruku. Oni se taky ještě představí. "No představ si, my jsme teď byli v jednom obchodu s CD, a nějaká pošahaná holka tam shodila kotel cd, utekla,jo…. A my radši taky, protože ta prodavačka vypadala jako vteřinu před výbuchem… No hrůza…" říká Bill. " No to musela být fakt pěkná kráva…" jenom tak mimochodem podotknu. Ještě prohodíme pár slov, jako že kdy budu v práci a tak…prý se staví! Mno už se těšim!!! J Naštěstí jede klukům tramvaj, takže se rozloučíme a oni konečně jdou.
Při cestě k Niki si ještě všechno přemítám znovu v hlavě a připadám si, jako by se mi to jenom zdálo…. To si jako ze mě dělali srandu s tím obchodem, nebo fakt nevěděli, že jsem to byla já???? Jejdááá…to je trapas! Vůbec nevím, co si mám myslet. Oni najednou přijdou, podávají mi ruky, jako kdybychom se už jako znali. V klidu, v pohodě….. Jsem opravdu mimo! A ten pako o mě ještě vyprávěl svému bráškovi….no radši na to už nemyslim!!
Vystupuju na okraji Prahy ve čtvrti zbohatlíků a mířím si to k jedné ztěch mega krásných vil se zahradama a bazénama…. no a ještě nevim s čím vším. Zvoním na zvonek a ke mně se už řítí ten klásňoučký Nikuščin pejsek. No a v zápětí už i Niki….
"No ahoj! Kde seš tak dlouho, čekám na tebe už celou věčnost! Naši už odjeli takže je to v pohodě….." Chudáci rodiče…kdyby jenom tušili, že jejich milovaná dcerunka chystá party "roku", zatím co oni si budou v klidu užívat na Kanárech v domění, že Niki bude přespávat u mě a taky mi bude pomáhat v baru. Jak jí to závidím…. To naši mě kontrolují minimálně jednou denně a to jim musim vždycky vykládat kde jsem, co dělám, atd…..
"No znáš mě ne…. Ujela mi tramvaj přímo před nosem!" " Ach jo…. Ty si nenapravitelná kde ses zase courala? No povídej… neříkej, že sis našla nějakého kluka…….".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám FF DWBH BY M-nika?

Jooo a vela moc!!! 61.1% (11)
Trochu... 11.1% (2)
Ani ne... 27.8% (5)

Komentáře

1 Cartney Cartney | E-mail | Web | 25. ledna 2007 v 15:49 | Reagovat

Mno možná i to časem co?

2 Dee Dee | E-mail | Web | 18. února 2007 v 12:52 | Reagovat

guuut:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.