Prosinec 2006

Manga TH

31. prosince 2006 v 17:34 | Dead Psycho |  Manga obrázky
Našla jsem na nějakých zahraničních stránkách fakt moc hezkýý pozadí!!Je neuvěřitelný,jak v Manga obrázkách jde zachytit každej detail!!!
Se koukněte!!!......
No uznejte....MAZEC!!

Tom - fotos 2

31. prosince 2006 v 17:16 | Dead Psycho |  Tom Kaulitz

Georg - fotos 1

31. prosince 2006 v 17:11 | Dead Psycho |  Georg Listing

Gustav - fotos 1

31. prosince 2006 v 16:58 | Dead Psycho |  Gustav Schäfer

Bill - fotos 3

31. prosince 2006 v 16:20 | Dead Psycho |  Bill Kaulitz
OH!!!Ten pohled....
Sing for me baby....XD
Umírám.....

I hurt myself...

31. prosince 2006 v 16:15 | Dead Psycho |  Sebepoškozování


No more lies!!!

31. prosince 2006 v 16:07 | Dead Psycho |  X GOTHIC X

Jaký klip LaFee je nejlepší?

29. prosince 2006 v 22:49 | Dead Psycho |  LaFee
Ahojte meine Darlings!!!
Mám na Vás takovou otázečku....která směřuje k anketě!!!
Který klip LaFee je podle vás ten nej.???
Takže tu máte možnosti:
kliknutím na název sčíhnete klipy x)))


Don't worry be happy 3.díl

29. prosince 2006 v 11:32 | Dead Psycho |  Don't worry be happy!
Don't worry be happy 3.díl
Autorka:M-nika
"He! No tak to teda fakt nee. Tak si představ…." Všechno jsem to Nikolce vylíčila od začátku až do konce se všema detailama….Ach joo, jak já nesnáším ten její smích!!!! :D Hodím po ní jeden z těch jejich nóbl polštářů, mno a jako vždy, začneme naši polštářovou válku, tak, že její pokoj je za chvíli k nepoznání!
Po chvíli se k tomu konečně Niki vyjádří: " Já tě fakt nechápu! Proč se musíš chovat vždycky tak…. no prostě dětinsky!!??" - to byl její obvyklý komentář. Prý se chovám dětinsky!!! Pche… " Jejda, vždyť je to úplně jedno! Při mém štěstí už ty dva nikdy neuvidim. A navíc, byli stejně takoví divní. Ale počkej… když tak přemýšlím, byli na sebe hooodně podobní. Možná to byly dvojčátka….. No ale každopádně se ten jeden choval strašně povrchně a myslel si o sobě bůh ví co. Byl úplně jiný než včera v baru!!!". " No to víš, první pohled klame…."."Že to říkáš zrovna ty?". "Haha…no a co ten jeho bratříček?". " Mno tak ten, myslim Tom se jmenoval, byl zas takový….nijaký. Skoro ani nepromluvil. No ale teď už konečně pojdme plánovat tu oslavu, nebo nakonec žádná nebude….".
Už jsem doma, dívám se na telku, když v tom slyším známý tón… " Ano prosím…. Jé ahoj Very, co potřebuješ? Dneska? Nooo, tak jo. Stejně nemám co na práci.". "Ty si zlatíčko! Moc díky! Zítra to vezmu za tebe, nebo někdy jindy, jak chceš…. Oki?". "Mno dobře! Mě je to v celku jedno. Tak se měj. Čaw".
Hmmm, takže už jsem v práci. Takový nezvyk- v neděli nikdy nechodím. Lidí je tady míň než včera, ani Honzík s Kubou tady nejsou…nikdo koho bych znala. No nic, tak dneska ryze pracovně L Ach jo..a ještě navíc to tak pomalu ubíhá!!! No nedá se nic dělat, musim okamžitě zavolat Nikolce, jinak tady tu šestihodinovou službu nepřežiju!!!
"Ahojík!!! Co děláš? No vlastně ať už děláš cokoliv, tak tě potřebuju. Dneska zaskakuju za Verunku v baru, a nikdo tady není…takže jestli nechceš abych se ti tady unudila (ne že bych neměla dost práceJ), tak rychle přijeď!!!". "No pokusím se, stejně se nudím u kompu, ale nevim, jestli mě maminka pustí….?". " No tak mi ji dej k telefonu, já to s ní domluvím!". " Heh. To Terezko radši nee! To by maminka měla zas na dlouho silný zážitek a já bych opět nemohla celý týden ven…. Já už to nějak zařídím, za půl hoďky jsem tam! Zatím papa". " No tak joo, a pohni si!!! Čauky".
Co bylo před hodinou, na to už si ani nepamatuju. Teď se tady s Niki řehtáme nějakému týpkovi…který je fakt mimo!!! Pořád na nás mrká a nevím co ještě….chudák, kdyby aspoň nevypadal jako total buzna!!!! Ach jo…. Už se nestíhám ani nadechovat J
Ale doopravdy nevím, čím jsem si zasloužila tolik štěstí v jeden den!!!!Ve dveřích vidim- koho jiného než ty dvojčátka…. Hned mě přejde smích a snažím se uklidnit i Nikolku. Ta však neví o co go…. "Co je? Co děláš?". "Mno, hele…tady máš možnost poznat, heh Billíska a Tomíska!!!". "Cože, koho? Jo takhle… to jsou oni jo???". "Mno…jo.". "Si děláš srandu nee? Mi chceš říct, že tihle dva se s tebou bavili? To nemyslíš vážně! Vždyť to jsou kluci z Tokio Hotel!!! Pomóc!!! Jak vypadám?". "Co ti hrabe? Jací Tokio Hotel? Co to sakra je?". "No víš, to jsou ti, co je nesnášíš, protože to jsou prý absolutní trapáci a ……..". "Nee, to ne!!! Že mi to nedošlo dřív… Já jsem debíl!!! Jo jinak….fakt ti to strašně sluší….".
No super, už si nás všimli, a kráčí si to přímo ke mně….. "Jé, ahoj!! Co ty tady? Mysleli jsme, žes říkala, že máš službu až zítra!!??". Nevím co mám dělat. Nezmůžu se na slovo, ale naštěstí mě už "zachraňuje" Niki. "Ahojky! Já jsem Nikola. Opravdu jsem strašně ráda že vás poznávám a ……bla bla bla". Kluci se na ni dívají,ehm, poněkud udiveně…ale to je mi teď úplně ukradené, páč to se mnou asi za chvíli sekne, a tak se pro jistotu ztrácím za barem…..

Mc'Donalds 3.díl

29. prosince 2006 v 11:28 | Dead Psycho |  Mc' Donalds
,, Mc' Donalds ''
3.díl
V neděli sem se vzbudila poměrně brzo(7:00)..Ségra i mamka už byly vzhůru:,,Dobré ráno''
,,Ahoj'',odpověděly dvojhlasně…..v tom na mě mamka hodila vražednej pohled:,,Ty chceš do Německa?-volala mi mamka od tvé kamarádky Miriam''zeptala se mě pak mamka….Usmála jsme se na ní tím nejsladším úsměvem,jakej umím a přikývla..a ona:,,To si chceš zase dělat,co chceš?Ve svých 13-ti letech?No nemyslíš vážně…ale abych nebyla zlá matka,tak tě tam pustím,ale to je naposledy!!!''(no jasně..:-)) SKOČILA JSEM MAMCE KOLEM KRKU:,,!!!!!!!!!!Děkuji!!!!!!!!-seš nej maminka na světě'' a dala jsme jí pusu na tvář.Letěla jsem k mobilu do pokojíčku,že zavolám Miriam,ale měla fůrt obsazenoL…Fůrt sem to zkoušela…mno nic….balím to…stejně se uvidíme ve škole……………………pondělí……….úterý…………….středa…………ČTVRTEK ve škole:,,Miriam už Zííítráááá!!''informovala jsem ji…,,Já vím''řekla…,,v 8:20 u Arkády(MOTEL v Bučovicích) si dáme sraz..o půl to dojede,ju??'',,O.K.-budu tam - počky to bude zastavovat v Bučovicích??Co se stalo?'',Vykulila jsme na Miriam oči
Miriam:,,Mno..já to taky nechápu,ale nebudeme si stěžovat,že"
Já:,,Přesně tak…"…Mé přípravy byly hrozivé..nakonec jsem ale vše nacpala do T-mobileky(cestovní taška)…nemohla jsem dospat,už jsem byla vzbuzená zas v 7 hod. a protože nebudem ve škole,mamky nás musely omluvit-uff-to by bylo neomluvených hodin..ani jsem nesnidala a v 8 hod. jsem valila k Arkádě..uffky…sem tu včas 8:18,ale Miriam tu eče není!!,,Kurňááááá,kde zas smrdí…má 2 minuty''pak sem se otočila,páč se mi zdálo,že ne mě někdo huláká….ÁÁÁNO MIIRČÁÁÁ!!Měla nabalený 2 bágly..njn..zásoby,asi počítá s tím,že se tam nějakou dobu zdržíme - 6.smyslJJJSkočily jsme si do náruče a pak rovnou do dvojpatrového autobusu,kterej akorát přijel-a už si to frčíme do Berlina,ještě zastavujeme v Brně a Praze..mno to mě překvapilo,že to zastavuje v Bučovicích(taká díra),ale hlavně že jedem..,,Miri kontrolní otázka-máš ty lístky?''Miriam mi odsekne:,,Né asi-proč tam jedu-bez lístků,ty ťunťo!!'',,To bylo na mě??-no počkej''…začaly jsme se v autobusu mlátit,jak malý děcka..PRČA..mno..Berlin-20 km…už tam budem…juch!!!Na hranicích nám daly akorát razítka do pasůJ……..A už jsme tu!!!Vystoupily jsme před tříhvězdičkovým hotelem SCHWARZSON***…čuměly jsme jak péra z gauče!!,,Berlin je fakt smyslný město,že?!!'',vyjekla jsem na Miriam…,,To si piš''řekla..,,Večer to tu pořádně prošmejdíme!!'',dodala jsem..zabydlely jsme se na našem pokoji č.13-Hmm..to potěší..nešťastný číslo..máme se na co těšit..no co se dá dělat??..NIC!!Bylo 19:30-šli jsme na večeři,hodily pár výtlemů na ten luxus a zapadly do hajan!!!....

Goth móda

29. prosince 2006 v 11:03 | Dead Psycho |  X GOTHIC X
Sukně
Rukavice
Prsten
Pásek
Obojek
Náušnice
Náramek
Kalhoty
Šaty
Přívěsek
Kabelka
Boty

Forgive me...Please!!!

28. prosince 2006 v 22:33 | Dead Psycho |  # TwInCeSt #

Within Temptation - Angels

28. prosince 2006 v 22:29 | Dead Psycho |  * Great Texts *
Within Temptation - Angels
Sparkling angel I believed
you were my saviour in my time of need.
Blinded by faith I couldn't hear
all the whispers, the warnings so clear.
I see the angels,
I'll lead them to your door.
There's no escape now,
no mercy no more.
No remorse cause I still remember
the smile when you tore me apart.
Chorus1:
You took my heart,
deceived me right from the start.
You showed me dreams,
I wish they would turn into real.
You broke the promise and made me realise.
It was all just a lie.
Sparkling angel, I couldn't see
your dark intentions, your feelings for me.
Fallen angel, tell me why?
What is the reason, the thorn in your eye?
I see the angels,
I'll lead them to your door
There's no escape now
no mercy no more
No remorse cause I still remember
the smile when you tore me apart
Chorus2:
You took my heart,
deceived me right from the start.
You showed me dreams,
I wished they would turn into real.
You broke the promise and made me realise.
It was all just a lie.
Could have been forever.
Now we have reached the end.
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
The smile when you tore me apart.
Repeat chorus2

DLT - screenshoots

28. prosince 2006 v 22:13 | Dead Psycho |  Der letzte tag

Emo boys - fotos 2

28. prosince 2006 v 21:53 | Dead Psycho |  (((EMO)))

Hurt...

28. prosince 2006 v 21:49 | Dead Psycho |  Sebepoškozování

Bill - fotos 2

28. prosince 2006 v 21:43 | Dead Psycho |  Bill Kaulitz

Ich...

28. prosince 2006 v 21:40 | Dead Psycho |  * MoJe KeCy A jÁ *
Hallo všichni!!!!
Tak strašně moc jsem se přemlouvala,jestli sem mám dát svou fotku...jako abyste věděli,kdo vlastní tento bloček.....Hlavně se lidi nelekněte!!!!
BAFIKY BAF - LEKLI JSTE SE???

P.S.:To malinký zvířátko,co držím v nářučí je můj pejsek - Čivava - Biscuit

Come to me...

28. prosince 2006 v 16:27 | Dead Psycho |  # TwInCeSt #